Date:
Name of Event Host School/Location Fee Levels Contact

JANUARY

January 3 - Saturday
Mustang Invite Portage Central HS RESULTS POSTED

Katie Eichstaedt

Keichstaedt@portageps.org



DK CHEER INVITE Delton Kellogg RESULTS POSTED

Mike Mohn

(269) 6239285

mmohn@dkschools.org

Zoe Reynolds

(269) 4200226

zreynolds@dkschools.org



Grandville Invitational Grandville High School RESULTS POSTED

julie Smith-Boyd

(616) 6672917

jsmithboyd@gpsbulldogs.org

Sue VanGessel

(616-) 254-6441



Participating Teams(pdf)
Maple Valley Invitational Maple Valley High School RESULTS POSTED

Duska Brumm

(517) 852-9275

dbrumm@mvs.k12.mi.us



Participating Teams(pdf)
Richmond Blue Devil Invite Richmond High School RESULTS POSTED

Kelli Matthes

kelli.matthes@yahoo.com


Registration Form (pdf)
January 5 - Monday
Cheer by the Pier II St. Joseph High School RESULTS POSTED

Kevin Guzzo

(269) 9263220

kguzzo@sjschools.org

Katie Werdann

(269) 9263220

cwerdann@sjschools.org


Registration Form (pdf)
January 7 - Wednesday
SMAC Meet 2 Kalamazoo Central HS RESULTS POSTED



BWAC Meet Algonac High School RESULTS POSTED

Minna Turrell

(810) 7944911

mturrell@acsk12.us



Madison Invitational Adrian Madison High School RESULTS POSTED

Emily Gafford

(517) 263-0742 X202

emilygafford@hotmail.com



SMCCC Jamboree #1 White Pigeon SCORES! NEEDED!

Zoe Reynolds

(269) 4200226

zreynolds@dkschools.org



Huron League Jamboree 01-07 Riverview RESULTS POSTED



OAA White #1 Avondale High School RESULTS POSTED

Lisa Belotti

(248) 4313056

dbelotti@comcast.net

Keith Gust

(248) 537-6195

keith.gust@avondale.k12.mi.us



Participating Teams(pdf)
TVC West 01-07 Ithaca HS RESULTS POSTED

Sonya Latz

(989) 862-4237

sonya.latz@ovidelsie.org



TVC Meet 01-07 Freeland HS RESULTS POSTED

Rachel Hauk

(989) 6952586

coachrachel1@gmail.com



TVC Central Cheer Competition #1 Alma RESULTS POSTED



KLAA Dual meet Brighton RESULTS POSTED



Salem Cheer Competition Salem RESULTS POSTED



Salem Cheer Competition Salem RESULTS POSTED



KLAA Dual Meet at WLW Walled Lake Western RESULTS POSTED



KLAA Quad at Livonia Churchill Churchill RESULTS POSTED



OK Red Conference Meet East Kentwood RESULTS POSTED

Stacy Geerts

616-634-5644

stacygeerts@gmail.com



LCAA League Meet Columbia Central RESULTS POSTED



Jenison Invite 01-07 Jenison High School SCORES! NEEDED!

Lindsay Fischer

(616) 558-4505

jenisoncubcheer@gmail.com


Registration Form (pdf)
KLAA Divisional - Central 01-07 Novi SCORES! NEEDED!



KLAA Divisional - South 01-07 Churchill SCORES! NEEDED!



Wolverine Conference East Jamboree at Three Rivers Three Rivers RESULTS POSTED



KLAA Divisional - North 01-07 Mott SCORES! NEEDED!



Wolverine Conference West Jamboree at Berrien Springs Berrien Springs SCORES! NEEDED!



KLAA Divisional - West 01-07 Milford SCORES! NEEDED!



Cascades Conference 01-07 Vandercook Lake RESULTS POSTED



OK Green/Gold Jamboree 01-07 Hastings High School SCORES! NEEDED!

Dave Chrisinske

(269) 795-5432

dchrisinske@tkschools.org



MAC White at Utica Utica RESULTS POSTED



January 8 - Thursday
Wyandotte Middle School Invitational 01-08 Roosevelt High School SCORES! NEEDED!

Bobbie LaFreniere

(734) 341-4502

bobbielafreniere@yahoo.com


Registration Form (pdf)
January 9 - Friday
Hartland MS Cheer Invitational Hartland High School SCORES! NEEDED!

Jason Reck

(810) 626-2300

jasonreck@hartlandschools.us

Mandy Mach

(810) 626-2300

mandymach@hartlandschools.us



January 10 - Saturday
Brightons Best Invitational Brighton High School RESULTS POSTED

Christina Wilson

(734) 673-5445

Wilsonc@brightonk12.com

John Thompson

(810) 223-1613

Thompsj@brightonk12.com


Registration Form (pdf)
Raider Cheer Challenge Flushing SCORES! NEEDED!

Peggy Ellis

(810) 394-5629

peggyellisrltr@comcast.net

Debbie Faught

(810) 591-3776

Debbie.Faught@flushingschools.org


Registration Form (pdf)
St Johns Winterfest Invitational St Johns SCORES! NEEDED!

ervinc@sjredwings.org



Hudson Invite Hudson RESULTS POSTED

jbeal@hudson.k12.mi.us



Grand Haven Buccaneer Invitational Grand Haven High School RESULTS POSTED

Becki Deater

(269) 838-3863

beckideats@hotmail.com

Gabrielle Torossian

torossiang@ghaps.org


Registration Form (pdf)
Blackhawk Invitational Leslie High School RESULTS POSTED

Jean Maiville

(517) 285-7161

maivillj@lesliek12.net

Scott Cousineau

(517) 589-9500

cousines@lesliek12.net



Participating Teams(pdf)
Norway Invite Norway High School RESULTS POSTED

Cindy Miller

(906) 563-9543

cmiller@nvknights.org



Novi Invite Novi High School RESULTS POSTED

Emily Pohlonski

(248) 7677757

epohlonski@novischools.net

Brian Gordon

(248) 4491500

bgordon@novischools.net


Registration Form (pdf)
Hartland Cheer Invitational Hartland High School RESULTS POSTED

Jason Reck

(810) 626-2300

jasonreck@hartlandschools.us

Lizzie Nash

(810) 626-2300

elizabethnash@hartlandschools.us



Oxford Mardi Gras Mambo Cheer Invite Oxford RESULTS POSTED

Shari Russell

(810) 7281305

slrussell@live.com

Mike Watson

(248) 9695110

mike.watson@oxfordschools.org



Comstock Park 01-10 Comstock Park RESULTS POSTED



Clawson Cheer Invite Clawson RESULTS POSTED

Daphne Hoeft

248-655-4217


Registration Form (pdf)
BHS Winter Classic Brethren High School RESULTS POSTED



Oiler Invite Mt. Pleasant RESULTS POSTED



Wyoming Wolves Invitational Wyoming High School RESULTS POSTED



8th Annual Berkley Invite Berkley High School RESULTS POSTED

Leilani Inthavong

(616) 5948189

leilani.inthavong@gmail.com


Registration Form (pdf)
West Ottawa Invitational01-10 West Ottawa High School RESULTS POSTED

Pat Marsman

(616) 9945030

marsmanp@westottawa.net

Celia Hames-Woodfill



Allen Park Invite 01-10 Allen Park High School-Allen Park RESULTS POSTED

Julie Goodwin

jgood7321@comcast.net

Ken Stephens

(313) 827-1234

ken.stephens@apps.k12.mi.us


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
Red Hawk Invitational 01-10 Cedar Springs High School RESULTS POSTED

Autumn Mattson

(616) 6961200

autumn.mattson@csredhawks.org

Tyler Wolfe

(616) 616-1200

tyler.wolfe@csredhawks.org



Charger Cheer Challenge 01-10 Powers Catholic High School, Flint RESULTS POSTED

Jillian Moon

(810) 877-2611

jmoon@powerscatholic.org


Registration Form (pdf)
Merrill Invitational Merrill High School RESULTS POSTED

Courtney Schiller

(989) 8457666

cbluemer@hotmail.com



Participating Teams(pdf)
Blue Devil Invitational Gull Lake / Richland RESULTS POSTED

Marc Throop, Athletic Director

(269) 488-5020

mthroop@gulllakecs.org

Noreen Arnold, Athletic Secretary

(269) 488-5020

narnold@gulllakecs.org


Registration Form (pdf)
January 12 - Monday
Berrien Springs Wolverine Conference Meet Berrien Springs RESULTS POSTED



January 13 - Tuesday
Falcon Invite #1 East Kentwood

Stacy Geerts

616-634-5644

stacygeerts@gmail.com



TK MS Competition Thornapple Kellogg RESULTS POSTED



Meridian Invitational Sanford Meridian RESULTS POSTED



January 14 - Wednesday
SMCCC Jamboree #2 Schoolcraft SCORES! NEEDED!

Zoe Reynolds

(269) 4200226

zreynolds@dkschools.org



OK Blue Conference 01-14 Sparta RESULTS POSTED



Emerald Invitational Manistique High School RESULTS POSTED

Lisa Selling

(906) 450-5108

lisa_lms@hotmail.com



GLAC Jamboree #1 Lakewood High School RESULTS POSTED

Sarah Huissen

(269) 838-9326

shuissen@gmail.com



MAC Blue Meet Anchor Bay RESULTS POSTED



MAC Red Competitive Cheer Meet Cousino RESULTS POSTED



CAAC White League Meet Williamston RESULTS POSTED



MAC Silver 01-14 Marysville RESULTS POSTED



Wolverine Conference MS/JV Jamboree at Plainwell Plainwell SCORES! NEEDED!



KLAA Divisional - Central 01-14 Northville RESULTS POSTED



KLAA Divisional - South 01-14 John Glenn RESULTS POSTED



KLAA Divisional - North 01-14 WLN RESULTS POSTED



KLAA Divisional - West 01-14 Howell SCORES! NEEDED!



KLAA West Dual 01-14 Hartland RESULTS POSTED



OAA Red Jamboree #2 Lake Orion RESULTS POSTED



MAC Gold #1 Competitive Cheer Meet Chippewa Valley RESULTS POSTED



KLAA West Dual 01-14 Howell RESULTS POSTED



OAA Blue Meet #1 Birmingham Seaholm RESULTS POSTED



KLAA Dual @ Franklin Franklin RESULTS POSTED



I-8 Meet at Pennfield Pennfield RESULTS POSTED



Flint Metro League Meet @ Flushing Flushing RESULTS POSTED



Walled Lake Northern Competition Walled Lake Northern RESULTS POSTED



OK Green/Gold Jamboree 01-14 Zeeland West HS RESULTS POSTED

Dave Chrisinske

(269) 795-5432

dchrisinske@tkschools.org



January 15 - Thursday
Troy Athens Middle School Cheer Invitational Troy Athens High School RESULTS POSTED

Kaja Clark

(248) 709-2986

kaja.clark@gmail.com

REGISTRATION CLOSED


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
BWAC league meet #2 Croswell-Lexington RESULTS POSTED



January 16 - Friday
Caledonia Invitational Caledonia RESULTS POSTED



January 17 - Saturday
Capac Chiefs Invitational 01-17 Capac High School RESULTS POSTED

Taylor Smith

(810) 751-7131

taylorsmith_2009@hotmail.com

David Kochan

dkochan@capacschools.us


Registration Form (pdf)
Clio Mustangs Invitational Clio High school RESULTS POSTED

Margret Herriman

(810) 6913395

mdherriman@gmail.com


Registration Form (pdf)
Perry Invite Perry SCORES! NEEDED!

517 625-0011

hebdeng@perry.k12.mi.us



Lake Odessa Lakewood Cheer Fest Lake Odessa RESULTS POSTED

barkerb@lakewoodps.org

kim91martin@yahoo.com



2015 Pewamo Westphalia Cheer Invite Pewamo Westphalia RESULTS POSTED

Barry Hobrla

989-587-5100

bhobrla@pwschools.org

Staci Myers

989-640-0192

roachstaci@hotmail.com


Registration Form (pdf)
7th Annual Owosso Cheer Invitational Owosso High School SCORES! NEEDED!

Trudy Schneider

(989) 494-3986

schneider@owosso.k12.mi.us


Registration Form (pdf)
Farwell New Years Cheer Farwell RESULTS POSTED

Jason Dykstra

(989) 588-9913

jdykstra@farwellschools.net

Taylor Bryant

tbryant@clare.k12.mi.us


Registration Form (pdf)
21st Annual News Herald Invitational Grosse Ile High School RESULTS POSTED

Lauren Majewski

(734) 377-6039

ljmajewski@gmail.com

Jim Okler

(734) 362-2458

oklerj@gischools.org


Registration Form (pdf)
Lady Patriot Invitational Livonia Franklin HS RESULTS POSTED

Malinda Williams

(248) 499-4125

bizybizyb@yahoo.com


Registration Form (pdf)
All-Oakland County Cheer Championship Waterford Mott High School RESULTS POSTED

North American Spirit

(586) 281-3372

info@northamericanspirit.com



Davison Competitive Cheer Invitational 17-Jan Davison High School RESULTS POSTED

Natasha Nivison-Colwell

(810) 417-1624

nnivison23@gmail.com


Registration Form (pdf)
Big Reds Competitive Cheer Invitational 01-17 Paw Paw High School RESULTS POSTED

Stefanie Miller

(269) 501-1454

stefmmiller@yahoo.com


Registration Form (pdf)
Wildcat Invitational 01-17 Mattawan RESULTS POSTED

Nichole Plume

(616) 7738899

nicholeplume@gmail.com



Hudsonville Competitive Cheer Invitational Hudsonville High School RESULTS POSTED

Amanda Isenga

(616) 669-1500

[email protected]


Registration Form (pdf)
Falcon Invitational Allendale RESULTS POSTED



Eskymo Invitational Escanaba RESULTS POSTED



Cougar Invitational 01-17 Grand Rapids Catholic Central RESULTS POSTED

Tara Jones

(616) 460-8716

[email protected]


Registration Form (pdf)
Lady Eagles Invitational 01-17 Columbia Central RESULTS POSTED

Jen Poniatowski

(517) 9177030

[email protected]

Debbie Russell

(517) 5926634

[email protected]



Bedford Invitational 01-17 Bedford High School RESULTS POSTED



11th Annual Cougar Spirit Invitational Stoney Creek HS RESULTS POSTED

Tricia Williams

(248) 3964752

[email protected]

Shane Redshaw

Competition is Closed



Participating Teams(pdf)
Bay City Central Cheer Invitational Bay City Central RESULTS POSTED

Megan Tourda-Nelsen

(989) 9064655

[email protected]

Morley Fraser

(989) 8939541

[email protected]


Registration Form (pdf)
Tiger Invitational Shelby HS SCORES! NEEDED!

Penny Grinage-Guy

[email protected]


Registration Form (pdf)
January 19 - Monday
OAA White #2 Hazel Park RESULTS POSTED

Malissa Herceg

(248) 219-5883

[email protected]

Vicki Hunt

(248) 658-5100

[email protected]



Coloma Invitational Coloma High School

Christin Smith

(269) 468-2409

[email protected]



Comstock Park 01-19 Comstock Park RESULTS POSTED

Kathy Felty

616-540-2376

[email protected]



January 21 - Wednesday
Snowfest Invitational Webberville High School RESULTS POSTED

Sandy Judd

(517) 521-3447 ext 340

[email protected]

Janet Wilson

()

[email protected]


Registration Form (pdf)
SMCCC Jamboree #3 Comstock

Zoe Reynolds

(269) 4200226

[email protected]



Oak Park Cheer Invitational 01-21 Oak Park High School

Jade Burns

(734) 730-6761

[email protected]


Registration Form (pdf)
Whitmore Lake Invitational Whitmore Lake High School RESULTS POSTED

Denise Kerrigan

(734) 449-4461

[email protected]



TVC West 01-21 Breckenridge HS RESULTS POSTED

Sonya Latz

(989) 862-4237

[email protected]



Wolverine Conference East Jamboree at Vicksburg Vicksburg



Wolverine Conference West Jamboree at Coloma Coloma



KLAA Divisional - Central 01-21 SL East



KLAA Divisional - South 01-21 Canton RESULTS POSTED



KLAA Divisional - North 01-21 Lakeland RESULTS POSTED



KLAA Divisional - West 01-21 Grand Blanc RESULTS POSTED



Marion Invitational 01-21 Marion High School RESULTS POSTED

Danyel Prielipp

(231) 8460885

[email protected]


Registration Form (pdf)
TVC Central Jamboree #2 Ovid Elsie RESULTS POSTED



OK Black Jamboree Mona Shores RESULTS POSTED



OK Red Midseason Conference Meet Grand Haven RESULTS POSTED



Huron League Jamboree-01-21 Grosse Ile RESULTS POSTED



Cascades Conference 01-21 Manchester RESULTS POSTED



KLAA South DUAL 01-21 Plymouth RESULTS POSTED



KLAA DUAL West at Pinckney Pinckney RESULTS POSTED



January 22 - Thursday
Panther Cheer Fest Allen Park High School RESULTS POSTED

Jessica Tremonti

(313) 478-0819

[email protected]


Registration Form (pdf)
TVC East 1-22 Frankenmuth RESULTS POSTED



January 24 - Saturday
Breckenridge Cheer Invite Breckenridge HS RESULTS POSTED

Deb Gaines

(989) 842-3182

[email protected]

Varsity at 10 am / MS/JV at 2 pm



Swartz Creek Dragon Invitational Swartz Creek High School

Chelsea Thomas

(810) 515-4558

[email protected]


Registration Form (pdf)
GOODRICH INVITATIONAL Goodrich High School

Delia Nicholls

(317) 2012592

[email protected]


Registration Form (pdf)
Almont Color Crazy Invitational Almont High School

Kelley Hagemeister

(810) 441-8201

[email protected]

Mark Weigand

(586) 713-9091

[email protected]


Registration Form (pdf)
Durand Competitive Cheer Invitational Durand High School

Chris Deines

(989) 288-6735

[email protected]


Registration Form (pdf)
LMCCOA Scholarship Invitational East Kentwood High School RESULTS POSTED

Darlene Kuipers

(616) 4038543

[email protected]


Registration Form (pdf)
CHEER AT THE HIVE HARRISON HIGH SCHOOL RESULTS POSTED

KIM MOTT

(989) 339-8739

[email protected]


Registration Form (pdf)
Plymouth Invite 01-24 Plymouth HS

Kayleen Bishop

(517) 8996390

[email protected]


Registration Form (pdf)
Titan Competitive Cheer Invitational Stevenson High School

Brianna Verdoodt

[email protected]


Registration Form (pdf)
4th Annual Shorian Invite Lake Shore HS Problem loading scores... Working on it.

Sherri Taormina

(586) 2858922

[email protected]

Experiencing problem loading scores.

Working on it.....



Chip Hills Invite I Chippewa Hills

Ashley Simon

(989) 506-2537

[email protected]


Registration Form (pdf)
Lowell Red Arrow High School Cheer Invitational Lowell High School RESULTS POSTED

Deanne Crowley

(616) 9872902

[email protected]

Diane Jager

(269) 8387155

[email protected]


Registration Form (pdf)
Splitter Invitational Lincoln High School - Ypsilanti RESULTS POSTED

Christina Sperle

(734) 368-3406

[email protected]

Chris Westfall

(734) 484-7058


Registration Form (pdf)
Bangor Cheer Invite Bangor High School RESULTS POSTED

Melissa Quinn

(269) 4276842

[email protected]

Margaret Stockton

(269) 6215499

[email protected]



Cardinal Cheer Invitational Michigan Center Schools RESULTS POSTED

Jessica Trefry

(517) 7641440

[email protected]

Nate Mitchell

(517) 7641440

[email protected]


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
Gladstone Invitational Gladstone RESULTS POSTED



All Wayne and Monroe North American Spirit RESULTS POSTED



Rochester Royal Rumble Rochester High School RESULTS POSTED



Hazel Park Invitational Hazel Park High School RESULTS POSTED



Grand Ledge High School Competitive Cheer Invite 01-24 Grand Ledge High School RESULTS POSTED

Sue Horak

(517) 803-9912

[email protected]

Steve Baker

(517) 4886163

[email protected]


Registration Form (pdf)
12th Annual Wyandotte Invite Wyandotte HS RESULTS POSTED

Elissa Cumiskey

(734) 759-5100

[email protected]


Registration Form (pdf)
January 25 - Sunday
Catholic High School League Championship Divine Child High School RESULTS POSTED

Amber Genevich

(313) 4670125

[email protected]

Melissa Knepshield

(313) 5621990

[email protected]



January 26 - Monday
Loy Norrix Invitational Loy Norrix



Big 8 Jamboree at Concord Concord RESULTS POSTED



January 27 - Tuesday
Falcon Invite #2 East Kentwood RESULTS POSTED

Stacy Geerts

616-634-5644

[email protected]



January 28 - Wednesday
29TH ANNUAL MUSTANG CHEER CORRAL SANFORD MERIDIAN RESULTS POSTED

VAL MACKENZIE

(989) 859-0077

[email protected]


Registration Form (pdf)
Chip Hills Invite Chippewa Hills High School

Ashley Simon

(989) 506-2537

[email protected]

Samantha Roy

(269) 930-4192

[email protected]


Registration Form (pdf)
OK Blue Conference 01-28 West Catholic RESULTS POSTED



OAA Blue Meet #2 Groves RESULTS POSTED

Melissa Nacy

(586) 5670439

[email protected]

Jennifer Szura

(248) 2033816

[email protected]



Participating Teams(pdf)
GLAC Jamboree #2 Leslie High School RESULTS POSTED

Sarah Huissen

(269) 838-9326

[email protected]



5th Annual Rock the House Invitational Berrien Springs High School RESULTS POSTED

Mitch Cumings, AD

(269) 473-0606

[email protected]

Laurie White

(269) 921-4171

[email protected]



Evart Competitive Cheer Competition Evart High School

Randy Kruse A.D.

231-734-5551, ext. 2

[email protected]



OK Green/Gold Jamboree 01-28 Hamilton HS RESULTS POSTED

Dave Chrisinske

(269) 795-5432

[email protected]



MAC Gold 01-28 Grosse Point North RESULTS POSTED



BWAC League Meet #3 Capac RESULTS POSTED



Costal Conferenece Meet 01-28 Grant HS RESULTS POSTED



MAC Red 01-28 Dakota RESULTS POSTED



CAAC White League Meet Fowlerville RESULTS POSTED



BWAC League Meet #3 Capac RESULTS POSTED



MAC Silver Division Meet # 2 East Detroit RESULTS POSTED



MAC White Meet #2 Lanse Creuse North RESULTS POSTED



OK Black Jamboree #2 Muskegon RESULTS POSTED



GL Open Gull Lake / Richland

Marc Throop, Athletic Director

(269) 488-5020

[email protected]

Noreen Arnold, Athletic Secretary

(269) 488-5020

[email protected]


Registration Form (pdf)
January 29 - Thursday
BHS Snowflake Sting Invitational Bath High School SCORES! NEEDED!

Jennifer Benson

(517) 8198572

[email protected]

Erik Harrelson

(517) 641-6724

[email protected]


Registration Form (pdf)
Bedford Invitational 01-29 Bedford High School RESULTS POSTED

Becky Casey

(734) 8506081

[email protected]


Registration Form (pdf)
MIAC Southfield Christian RESULTS POSTED



January 30 - Friday
OK Bronze/White Meet Grand Rapids Christian RESULTS POSTED



January 31 - Saturday
Lake Orion Invitational Lake Orion High School

Nicole Perryman

[email protected]


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
2nd Annual CHIX Invitational Zeeland East High School

Megan Ulery

(616) 836-4330

[email protected]

Tim Ritsema

(616) 748-3124

[email protected]


Registration Form (pdf)
Monroe Invitational Monroe RESULTS POSTED

Pietrina Beckner

(734) 770-5017

[email protected]

John Ray, AD

(734) 265-3444

[email protected]


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
U.P. Cheer Classic Munising High School RESULTS POSTED

Nicole Lasak

(906) 202-0453

[email protected]


Registration Form (pdf)
Participating Teams(pdf)
Bobcat Cheer Classic Grand Blanc High School

Helena Hunt

(810) 625-2987

[email protected]

Bonnie Koenig

(810) 591-7308

[email protected]


Registration Form (pdf)
All-Macomb County Championship Roseville HS

North American Spirit

(586) 281-3372

[email protected]



Sparta Invitational Sparta High School RESULTS POSTED

Kelly Rider

(616) 887-2098

[email protected]

Mikki Pease

(616) 648-7248

[email protected]



Waverly Warrior Cheer Invitational Waverly

Patti Glenn

(517) 214-3336

[email protected]

Ray Kimball

(517) 321-2189

[email protected]


Registration Form (pdf)
Ladywood Invitational Ladywood High School

Vic Fournier

(734) 591-2361

[email protected]


Registration Form (pdf)
Northville Invitational Northville

Mindy Gentz

(248) 344-3800

[email protected]

Bryan Masi

(248) 344-3800

[email protected]


Registration Form (pdf)
Morenci Cheer Classic 01-31 Morenci RESULTS POSTED

Robyn Taylor

(517) 458-6324

[email protected]



5th Annual Oriole Invite Charlotte

Daniel Stafford

(517) 543-5160

[email protected]

Yvonne Ridge

(517) 231-0552

[email protected]


Registration Form (pdf)
Bulldog Classic Otsego High School RESULTS POSTED



Sparta Invitational Sparta HS RESULTS POSTED



Competitions